Skip to main content

Aktualności i wydarzenia

Klub Kobiet PIB - jak po studiach ścisłych zostać redaktorem naczelnym portalu dla młodych dziewcząt?

|   Aktualności

W piątek 21 kwietnia 2023 r. odbyło się kolejne spotkanie Klubu Kobiet PIB. Podczas tego spotkania, Pani Paulina Michalska opowiedziała o swojej ścieżce zawodowej - czyli jak po studiach ścisłych zostać redaktorem naczelnym portalu dla młodych dziewcząt?

Pani Paulina Michalska, dr kulturoznawstwa, fizyk medyczny, obecnie Redaktor Naczelna portalu pięknadziewczyna.pl, a pierwsze kroki w pracy przy redagowaniu tekstów, stawiała już w liceum, wygrywając konkursy na najlepszą gazetkę szkolną. Pani Paulina opowiedziała o swojej pracy naukowej i nie zawsze łatwych wyborach co do ścieżki zawodowej. Oprócz pracy przy portalu dla młodych dziewcząt, wspomaga swojego męża przy rozwijaniu Fundacji Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie, a wspólnie wychowują 5 dzieci. Dziękujemy Pani Paulinie za ciekawą prezentację, ukazującą jak wiele wysiłku trzeba włożyć, aby dać nastolatkom alternatywę, dla głównego nurtu medialnego – jak budować przestrzeń,  gdzie znajdą przydatną wiedzę, porady i osoby o podobnych  zainteresowaniach, a wszystko to oparte na wartościach i trosce o rozwój młodych dziewczyn.

 

Wszystkie Panie zainteresowane działaniami Klubu Kobiet Polskiej Izby Biznesu zapraszamy na kolejne spotkanie, więcej informacji i możliwość zapisu pod adresem mailowym: sekretariat@pib-wielkopolska.pl

Wróć