Skip to main content

Aktualności i wydarzenia

Konferencja Polka XXI w. 2023 za nami!

|   Aktualności

W środę 8 marca 2023 r. odbyła się druga edycja Konferencji Polka XXI w. i Gala Konkursowa Polka XXI w., której organizatorem jest Fundacja Projekt PL, a nasza Izba była jednym z Partnerów Wydarzenia.

Konferencja Polka XXI w. to jedyne wydarzenie organizowane w tej formule w Polsce, w którym biorą udział topowe managerki, aktywistki społeczne, ekspertki, przedstawicielki administracji rządowej i samorządowej. Panie spotkały się w tym wyjątkowym dniu  by podjąć wspólnie debatę o najważniejszych dla kobiet i Polek kwestiach: o gospodarce, rodzinie, zdrowiu, samorządzie, edukacji, kultury czy postępie technologicznym.

Konferencji towarzyszył konkurs „Polka XXI wieku”, w którym doceniane są sukcesy kobiet.  Podczas wieczornej Gali, Kapituły Konkursowe nagrodziły Polki XXI w., które w 2022 roku znacząco wyróżniły się swoją aktywną działalnością na wielu płaszczyznach: „Przedsiębiorczość”,  „Samorząd”, „Edukacja”,  „Zdrowie”, „Kultura”, „Działalność społeczna” oraz „Innowacje i nowe technologie”. Laureatki ogłoszono podczas uroczystej gali, w której wziął udział m.in. premier Mateusz Morawiecki.

Miło nam poinformować, że Pani Lidia Skudławska z Zarządu Polskiej Izby Biznesu zasiadała w  Kapitule Konkursowej w kategorii „Przedsiębiorczość”, wzięła udział w panelu eksperckim „Praca i Przedsiębiorczość”, a także poprowadziła dyskusje podczas Round Table w tej kategorii.

Gratulujemy wszystkim Laureatkom Konkursu, w szczególności cieszymy się z nagrody przyznanej w kategorii „Działalność społeczna”, w której nagrodzono Panią Dorotę Napierałę, prezes fundacji Javani. Pani Dorota wypromowała w ostatnich latach siedem ogólnopolskich, autorskich programów społecznych. Nasza Izba współpracuje z Fundacją Javani, wspierając jej misję, w ramach działań społecznych i charytatywnych.

Ogromne gratulacje i podziękowania składamy także organizatorom, za ogrom włożonej pracy w to niepowtarzalne wydarzenie.

 

Materiały prasowe Fundacji Projekt PL.

 

Wróć