Skip to main content

Aktualności i wydarzenia

Pogodne Przywództwo - warsztaty dla Członków Polskiej Izby Biznesu

|   Aktualności

W czwartek 23 marca br. Członkowie Polskiej Izby Biznesu wzięli udział w warsztatach zatytułowanych „Pogodne Przywództwo”, które poprowadził dla nas Pan Bernard Fruga.

Członkowie naszej Izby spotkali się w pięknych wnętrzach Pałacu Kasztanowego w Swadzimiu, aby doskonalić swój warsztat przywódcy w oparciu o autorską koncepcję Bernarda Frugi: „ISRIKUZ Pogodne przywództwo”. Jest to koncepcja liderstwa, oparta na siedmiu filarach: niezależności, prostocie, regeneracji, beznamiętności, życzliwości, zrozumieniu i werwie. Każdy z uczestników na co dzień zajmuje różne stanowiska i funkcje w swoich firmach, ale wszystkich łączy wspólny cel:  budowanie zgranych i efektywnych zespołów w oparciu o wspólne wartości i misję. Koncepcja ISRIKUZ może być pomocna w realizacji takiego celu.

Bernard Fruga jest uznanym doradcą szefów, których organizacje przechodzą zmiany. Podczas warsztatów podzielił się z zebranymi ogromnym doświadczeniem i wiedzą, opartą o wieloletnią praktykę menedżerską i profesjonalne wykształcenie. Uczestnicy warsztatów zdecydowanie potwierdzali przydatność tego aktywizującego szkolenia!

W programie działalności naszej izby na bieżący rok szczególnie akcentujemy dążenie do kreowania szerokiej i różnorodnej oferty szkoleniowo-warsztatowej dla przedsiębiorców, zarówno z zakresu wiedzy teoretycznej (np. prawnej i podatkowej, projektowej czy HR), jak i umiejętności miękkich. Warsztaty „Pogodne Przywództwo”, które z pewnością wpisują się w nasz program, bezsprzecznie stały się dla uczestników cennym elementem codziennego rozwoju „wyposażenia narzędziowego” skutecznego i świadomego przedsiębiorcy.

Wróć
https://www.isrikuz.edu.pl/