Skip to main content

Aktualności i wydarzenia

Świadome zarządzanie projektami w biznesie

utworzony przez Monika Statkiewicz | |   Szkolenia

Członkowie Izby mieli okazję uczestniczyć w całodniowym szkoleniu dotyczącym zarządzania projektami.

Dnia 10 stycznia 2018r. w obiekcie Młyńska 12 członkowie Izby uczestniczyli w szkoleniu ze świadomego zarządzania projektami w biznesie, którego prowadzącym był Pan Krzysztof Kotapski z platformy szkoleniowej MPS Training& Consulting Group.

W części ogólnej uczestnicy poznali podstawowe, a zarazem najważniejsze, zagadnienia dotyczące zarządzaniem zespołem projektowym. W części warsztatowej prowadzący skupił się na aktywizacji uczestników poprzez różnorakie kazusy i zadania.

Szkolenie takie przygotowuje uczestników do świadomego kierowania realizacją projektów biznesowych. Poprzez liczne ćwiczenia i pracę na realnych instrumentach zarządzania projektami, uczestnicy dowiedzieli się w jaki sposób działać, aby uniknąć kosztownych zagrożeń. Zmysłyy biznesowe uczestników zostały wyostrzone w zakresie umożliwiającym dokładne zrozumienie przyczynowości zdarzeń w projekcie. Każdy z członków biorących udział w szkoleniu otrzymał materiały, które umożliwaiją natychmiastowe rozpoczęcie wdrażania zarządzania projektowego w ich przedsiębiorstwach. 

Wróć