Skip to main content

Aktualności i wydarzenia

Wielki Piknik Rodzinny

utworzony przez Monika Statkiewicz | |   Spotkania wewnętrzne

W sobotę, 22 września, Członkowie naszej Izby wraz z rodzinami i przyjaciółmi wzięli udział w Wielkim Pikniku Rodzinnym na Polach Lednickich zorganizowanym przez Sekcję Rozwoju Osobistego.

             

Wielki Piknik Rodzinny, to kolejne spotkanie, podczas którego rodziny członków naszej Izby miały szansę lepiej się poznać. Wydarzenie rozpoczęło się od wspólnej Mszy Świętej koncelebrowanej przez o. Wojciecha Prusa OP oraz ks. Rafała Ostrowskiego.

Po mszy, część zgromadzonych wysłuchała wykładu poświęconego zagadnieniom moralności w biznesie, który przygotował ks. profesor Paweł Bortkiewicz TChr. Pozostali uczestnicy pikniku próbowali swoich sił w konkursie „Masterchef”, który został zorganizowany specjalnie dla naszych rodzin przez Wojtka Świątka i Krystiana Szopkę, wieloletnich szefów kuchni hotelu Sheraton w Poznaniu i restauracji Piano Bar oraz właścicieli studia kulinarnego The Kitchen.

Po wspólnym posiłku odbyło się spotkanie – wykład nt. dialogu małżeńskiego, który został poprowadzony przez małżeństwo Państwa Kośmickich. Podzielili się oni ze zgromadzonymi swoimi radami i wskazówkami potrzebnymi do budowania długoletniego i przede wszystkim zgodnego związku małżeńskiego.

Podczas całego pikniku do dyspozycji najmłodszych uczestników (których z nami nie zabrakło) było wiele atrakcji – animatorzy, zamek dmuchany, przejażdżki kucykami oraz segwayami.

Mamy nadzieję, że formuła spotkań rodzinnych na pikniku już się przyjęła w naszej Izbie i będą one realizowane częściej.

Zarząd PIB – WIG dziękuje kolegom Tomaszowi Ratajczakowi i Adamowi Gubańskiemu - inicjatorom i organizatorom Wielkiego Pikniku Rodzinnego. Wdzięczni jesteśmy również gospodarzowi miejsca, czyli Pól Lednickich, o. Wojciechowi Prusowi OP.

Wróć