Skip to main content

Aktualności i wydarzenia

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI || ROZWÓJ KADR –KADRY DLA ROZWOJU

|   Aktualności

13 kwietnia zakończył się cykl warsztatowy - ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI || ROZWÓJ KADR –KADRY DLA ROZWOJU zorganizowany przez Instytut Analiz Strategicznych Fundacji ALTUM w partnerstwie z Polską Izbą Biznesu

Uczestnicy szkolenia zostali wprowadzeni do pracy w środowisku projektowym. Celem warsztatów było przygotowanie uczestników do roli członków zespołów projektowych, liderów zespołów lub kierowników projektów, poprzez poznanie podstawowych pojęć oraz zasad i technik zarządzania projektem.  Zebrani wyposażeni zostali w narzędzia, które znacząco mogą usprawnić ich codzienną pracę w środowisku projektowym, takie jak: budowanie harmonogramu projektu, również przy wykorzystaniu programów komputerowych, czy zarządzanie zmianą. Uczestniczy poznali również główne założenia różnych metodyk zarządzania projektami i różnice między  nimi.

Cykl szkoleniowy składał się z 2 modułów podzielonych na 4 dni pełnych wiedzy i praktyki. Prowadzącym całe warsztaty był Pan Piotr Filipuk -  Manager i ekspert w dziedzinie zarządzania, Partner Zarządzający w TenStep Western Poland. Członek zarządu lubuskiego oddziału Project Management Institute-PMIPC. Prelegent prestiżowych konferencji organizowanych przez  Harvard Business Review Polska, Institute for International Research i in. Ekspert Advanced Project Management Academy™. Autor artykułów z zakresu komunikacji w projektach i roli jaką pełni kierownik projektu. Posiada certyfikaty: TenStep Project Manager, Prince 2 Practitioner, Professional Scrum Master, Resource Strategic Change Facilitator.

 

W programie działalności naszej izby na bieżący rok szczególnie akcentujemy dążenie do kreowania szerokiej i różnorodnej oferty szkoleniowo-warsztatowej dla przedsiębiorców, zarówno z zakresu wiedzy teoretycznej (np. prawnej i podatkowej, projektowej czy HR), jak i umiejętności miękkich. Przygotowane razem z Instytutem Analiz Strategicznych Fundacji ALTUM warsztaty z pewnością wpisują się w nasze założenia programowe, ale też w aktualne potrzeby przedsiębiorcy, wobec dynamicznie zmieniającego się otoczenia rynkowego i wyzwań prowadzenia biznesy.

 

Wróć