Skip to main content

Klub Kobiet Polskiej Izby Biznesu

Klub Kobiet Polskiej Izby Biznesu jest inicjatywą Pań zrzeszonych w naszej Izbie.

Klub Kobiet PIB stanowi przestrzeń do cyklicznych spotkań, rozmów, szkoleń i konferencji, ukazujących kobiecy punkt widzenia w świecie biznesu. Podczas spotkań i warsztatów rozmawiać będziemy o tym, jak pogodzić życie rodzinne z obowiązkami zawodowymi, jak radzić sobie z problemami naszych pracowników oraz o tym, jak z sukcesem prowadzić firmę w oparciu o wartości.

Integracja wokół realizacji wspólnie podzielanych chrześcijańskich wartości, wzajemna solidarność oraz dyskrecja i pomoc są konstytutywnymi elementami funkcjonowania naszej Izby.  W myśl głównych zasad, które panują w PIB chcemy konsolidować potrzeby, ale też talenty Kobiet–Przedsiębiorców, aby w umiejętny sposób nimi zarządzać – dla pomnażania potencjału naszych przedsiębiorstw oraz budowania silnego kobiecego głosu w biznesie.

Będziemy informować Państwa na bieżąco o  działaniach Klubu. Wszystkie Przedsiębiorcze Panie zainteresowanie przystąpieniem do tej inicjatywy – zapraszamy do kontaktu poprzez Sekretariat PIB, tel. 792- 950 -509.

Zachęcamy również do zapoznania się z wywiadem z Radio Poznań: link

Inicjatywy Klubu Kobiet PIB

Grudniowe spotkanie Klubu Kobiet PIB

|   Klub Kobiet

W piątek 10 grudnia odbyło się kolejne spotkanie Klubu Kobiet PIB. Tym razem miało ono miejsce w siedzibie firmy Morison Finansista, gdzie Prezes Zarządu – Pani Lidia Skudławska, opowiadała o tym, jak dzielić rolę matki, żony i szefowej.

Jednym z celów Klubu Kobiet PIB jest konsolidacja działań, wiedzy, doświadczeń kobiet biznesu poprzez organizowanie szkoleń, warsztatów, prelekcji i lepsze poznanie środowiska. Planem na realizację tego założenia są m.in. comiesięczne spotkania networkingowe, podczas których każda z Pań zdradzi reszcie swój pomysł na sukces. Tym właśnie pomysłem, jako pierwsza, dzieliła się liderka Klubu p. Lidia Skudławska. Dowiedzieliśmy się jak efektywnie zarządzać czasem, aby móc jednocześnie spełniać się w roli zawodowej i osobistej. Pani Lidia opowiadając o swojej ścieżce kariery, udzieliła zebranym kilku cennych wskazówek. Poznaliśmy też historię firmy rodzinnej Morison, która od nowego roku działać będzie już pod nową nazwą – Moore Polska.

 

Klub ma już zaplanowane kolejne, podobne spotkania. Uczestniczki widza ogromną wartość w każdej okazji do dzielenia się doświadczeniami.

Wróć