Skip to main content

Klub Kobiet Polskiej Izby Biznesu

Klub Kobiet Polskiej Izby Biznesu jest inicjatywą Pań zrzeszonych w naszej Izbie.

Klub Kobiet PIB stanowi przestrzeń do cyklicznych spotkań, rozmów, szkoleń i konferencji, ukazujących kobiecy punkt widzenia w świecie biznesu. Podczas spotkań i warsztatów rozmawiać będziemy o tym, jak pogodzić życie rodzinne z obowiązkami zawodowymi, jak radzić sobie z problemami naszych pracowników oraz o tym, jak z sukcesem prowadzić firmę w oparciu o wartości.

Integracja wokół realizacji wspólnie podzielanych chrześcijańskich wartości, wzajemna solidarność oraz dyskrecja i pomoc są konstytutywnymi elementami funkcjonowania naszej Izby.  W myśl głównych zasad, które panują w PIB chcemy konsolidować potrzeby, ale też talenty Kobiet–Przedsiębiorców, aby w umiejętny sposób nimi zarządzać – dla pomnażania potencjału naszych przedsiębiorstw oraz budowania silnego kobiecego głosu w biznesie.

Będziemy informować Państwa na bieżąco o  działaniach Klubu. Wszystkie Przedsiębiorcze Panie zainteresowanie przystąpieniem do tej inicjatywy – zapraszamy do kontaktu poprzez Sekretariat PIB, tel. 792- 950 -509.

Zachęcamy również do zapoznania się z wywiadem z Radio Poznań: link

Inicjatywy Klubu Kobiet PIB

Majowe spotkanie Klubu Kobiet

|   Klub Kobiet

W piątek 27 maja 2022r. odbyło się kolejne spotkanie Klubu Kobiet PIB.

 

Tym razem gościła nas Pani Lidia Skudławska – Prezes Zarządu Moore Polska Audyt, członek zarządu PIB-WIG oraz liderka Klubu Kobiet.  O swojej pracy opowiadała Pani Dorota Zdziebkowska – Prezes Zarządu Grupy Zachodniej.

Jednym z celów Klubu Kobiet PIB jest konsolidacja działań, wiedzy, doświadczeń kobiet biznesu poprzez organizowanie szkoleń, warsztatów, prelekcji i lepsze poznanie środowiska. Planem na realizację tego założenia są m.in. comiesięczne spotkania networkingowe, podczas których każda z Pań zdradzi reszcie swój pomysł na sukces. Tym razem o swojej roli zawodowej opowiedziała nam Pani Dorota Zdziebkowska, która zarządza razem z bratem firmą Grupa Zachodnia. Pani Dorota opowiedziała nam o początkach swojej aktywności zawodowej i przedsiębiorczości, o tym jak pracę zawodową najpierw zaczęła w dużej korporacji.  Następnie nasza rozmówczyni stworzyła własną firmę, która obecnie prężnie się rozwija i jest jedynym polskim dystrybutorem marek takich jak Yankee Candle, WoodWick, Millefiori Milano i Esteban Paris Parfums. Pani Dorota w swoich działaniach od zawsze stawiała na ciężką pracę, najwyższą jakość i niezależność, i to pozwoliło Jej na godzenie roli matki i przedsiębiorcy. W Grupie Zachodniej ogromną uwagę przykłada się do wzajemnych relacji, dbaniu o drugiego człowieka, szacunku, uczciwości, pasji i jakości.

Klub ma już zaplanowane kolejne, podobne spotkania. Uczestniczki widza ogromną wartość w każdej okazji do dzielenia się doświadczeniami.

Na wrzesień planujemy kobiece spotkanie dla szerszego grona, na które zaprosimy inspirujących gości.

 

Wróć