Skip to main content

Klub Kobiet Polskiej Izby Biznesu

Klub Kobiet Polskiej Izby Biznesu jest inicjatywą Pań zrzeszonych w naszej Izbie.

Klub Kobiet PIB stanowi przestrzeń do cyklicznych spotkań, rozmów, szkoleń i konferencji, ukazujących kobiecy punkt widzenia w świecie biznesu. Podczas spotkań i warsztatów rozmawiać będziemy o tym, jak pogodzić życie rodzinne z obowiązkami zawodowymi, jak radzić sobie z problemami naszych pracowników oraz o tym, jak z sukcesem prowadzić firmę w oparciu o wartości.

Integracja wokół realizacji wspólnie podzielanych chrześcijańskich wartości, wzajemna solidarność oraz dyskrecja i pomoc są konstytutywnymi elementami funkcjonowania naszej Izby.  W myśl głównych zasad, które panują w PIB chcemy konsolidować potrzeby, ale też talenty Kobiet–Przedsiębiorców, aby w umiejętny sposób nimi zarządzać – dla pomnażania potencjału naszych przedsiębiorstw oraz budowania silnego kobiecego głosu w biznesie.

Będziemy informować Państwa na bieżąco o  działaniach Klubu. Wszystkie Przedsiębiorcze Panie zainteresowanie przystąpieniem do tej inicjatywy – zapraszamy do kontaktu poprzez Sekretariat PIB, tel. 792- 950 -509.

Zachęcamy również do zapoznania się z wywiadem z Radio Poznań: link

Inicjatywy Klubu Kobiet PIB

Styczniowe spotkanie Klubu Kobiet PIB - o biznesie w branży nieruchomości

|   Klub Kobiet

W piątek 20 stycznia 2023 r. odbyło się kolejne spotkanie Klubu Kobiet PIB. Panie spotkały się w siedzibie Izby, gdzie Pani Katarzyna Walter opowiedziała o swojej działalności, którą razem z mężem prowadzi w branży nieruchomości.

Firma Bestrooms zajmuje się kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami pod najem. Pani Kasia wraz z mężem dbają o to, aby nieruchomości zyskiwały na wartości, a najemcy – zadbani i zadowoleni – generowali oczekiwany przez właściciela przychód. Pani Kasia przygotowała dla nas ciekawą prezentację wraz z kilkoma case studies, które jeszcze lepiej zobrazowały to, na czym polega jej praca. Spotkanie zakończyły mini warsztaty z home stagingu. Dziękujemy za ciekawe doświadczenie!

Wszystkie Panie zainteresowane działaniami Klubu Kobiet Polskiej Izby Biznesu zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się w piątek 24 lutego br., więcej informacji i możliwość zapisu pod adresem mailowym: sekretariat@pib-wielkopolska.pl

Wróć