Skip to main content

Aktualności i wydarzenia

Klub Kobiet PIB- MODEL CONSISTENCY- KSZTAŁTOWANIE SPÓJNOŚCI LIDERA

|   Aktualności

W piątek 2 lutego odbyło się kolejne spotkanie Klubu Kobie Polskiej Izby Biznesu w temacie: MODEL CONSISTENCY- KSZTAŁTOWANIE SPÓJNOŚCI. Spotkanie poprowadziła Pani Dorota Zdziebkowska – Prezes Zarządu Grupy Zachodniej, która swoje doświadczenie i wiedzę zdobywała (i zdobywa) przez wiele lat prowadzenia firmy oraz m.in. w trakcie uczestnictwa w Szkole Liderów wg Johna C. Maxwella na Akademii Leona Koźmińskiego.

organizowanie szkoleń, warsztatów, prelekcji i lepsze poznanie środowiska. Planem na realizację tego założenia są m.in. comiesięczne spotkania networkingowe.

W trakcie piątkowego spotkania Pani Dorota przeprowadziła dla nas warsztaty z pierwszego tematu - MODEL CONSISTENCY- KSZTAŁTOWANIE SPÓJNOŚCI.  Przeprowadzone ćwiczenia dotyczyły budowania spójności lidera, który powinien trzymać się zawsze jednego standardu, a jego wiarygodność musi się wyrażać zarówno w słowach, jak i w myśleniu i działaniu. W trakcie spotkania omówiono samo rozumienie słów „lider” i „przywództwo”, a także 5 poziomów przywództwa wg Johna C. Maxwella.  Piątkowy warsztat był pierwszym spotkaniem z tego cyklu, będziemy kontynuowały ten temat przez najbliższe miesiące, przeplatając go prezentacjami kolejnych uczestniczek Klubu Kobiet PIB.

Dziękujemy Pani Dorocie za inspirujące spotkanie, a wszystkie Panie zainteresowane działaniami Klubu Kobiet Polskiej Izby Biznesu zapraszamy na kolejne spotkanie, więcej informacji i możliwość zapisu pod adresem mailowym: sekretariat@polskaizbabiznesu.pl

Wróć