Skip to main content

Aktualności i wydarzenia

Nasz Dom Tarnowo - ARCO Development - Dzielimy się sukcesami i zachęcamy do wsparcia!

|   Artykuły

ARCO Development chce podzielić się z Państwem radością z inwestycji, którą przez ostatnie 2 lata mają zaszczyt prowadzić/nadzorować. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem i do wsparcia tego dzieła.

Nasz Dom Tarnowo - to nowy dom parafialny, który powstaje dzięki staraniom księdza proboszcza Marka Tarło-Jawtok oraz ofiarom wiernych przy parafii Wszystkich Świętych w Tarnowie Podgórnym.

Ideą powstania tego budynku jest umożliwienie spotykania się różnych grup przyparafialnych, które obecnie nie mają takiego miejsca. W budynku w kilku pomieszczeniach będą spotykać się m.in.: różne grupy modlitewne, Caritas, ministranci, schola dziecięca, Wojownicy Maryi i ikonopisarze.

W budynku będzie można również zorganizować szkolenia i kursy, wernisaże, rekolekcje oraz kameralne spotkania rodzinne.

Aby zminimalizować koszty całej inwestycji - wyszliśmy z propozycją koordynacji i pomocy przy tej budowie. Jesteśmy w trakcie prac końcowych na parterze, aby już w październiku mogło nastąpić jego otwarcie.

Aby mogło do tego dojść - potrzeba jednak brakujących finansów.

W ostatnim czasie udało nam się zamontować kuchnię, darczyńcy ofiarowali nową lodówkę, jednak jest jeszcze kilka niezbędnych rzeczy, które trzeba dokupić, m.in.:

- 50 szt. filiżanek i talerzyków deserowych,

- 50 szt.łyżeczek i małych widelczyków,

- 50 krzeseł konferencyjnych,

- oraz 2 albo 3 stoły konferencyjne.

Na przyszły rok planowane jest otwarcie piętra, które obecnie jest w stanie deweloperskim.

 

Zapraszamy do wsparcia tej jakże ważnej dla parafian i mieszkańców budowy, abyśmy mogli pod koniec października wspólnie spotkać się na otwarciu. Pomóżmy stworzyć dobrą i bezpieczną przestrzeń dla wydarzeń z wartościami!

Tutaj można zapoznać się z całą inwestycją : https://naszdomtarnowo.pl/

NR KONTA: 94 1090 1362 0000 0001 3699 4500

TYTUŁ PRZELEWU: DAROWIZA NA RZECZ BUDOWY DOMU PARAFIALNEGO

 

 

Mogą Państwo śledzić kolejne etapy realizacji, a póżniej życie Domu na Facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100075736977691 

Wróć