Polka21 - konferencja, konkurs i sukces Lidii Skudławskiej

Za nami trzecia już edycja Konkursu oraz Konferencji Polka XXI w. Nasza Izba była Partnerem tego wydarzenia, a Lidia Skudławska z Zarządu Izby została Laureatką Konkursu w kategorii Przedsiębiorczość.

Konferencja oraz Konkurs Polka XXI wieku to inicjatywy, których celem jest  promowanie roli kobiet we współczesnym świecie poprzez cykliczne wydarzenia, takie jak konferencje i programy rozwojowe zarówno regionalne jak i ogólnopolskie. Konkurs Polka XXI wieku wyróżnia liderki w siedmiu kategoriach, doceniając ich wkład, między innymi, w przedsiębiorczość, edukacja, działania społeczne, czy innowacje. Celem tej inicjatywy jest stworzenie platformy do wymiany pomysłów i doświadczeń, podkreślając sukcesy kobiet na różnych płaszczyznach życia prywatnego jak i zawodowego.

Trzecia edycja Konferencji oraz Konkursu odbyła się 8 marca 2024r. w Villi Foksal w Warszawie, nasza Izba po raz kolejny miała zaszczytny tytuł Partnera Konferencji.

Całe wydarzenie zwieńczyła uroczysta gala połączona z wręczeniem nagród konkursowych. Z nieukrywaną radością informujemy, że Laureatką w kategorii Przedsiębiorczość została Lidia Skudławska – Członek Zarządu Polskiej Izby Biznesu oraz Prezes Zarządu Moore Polska.

Warto też dodać, że Lidia po raz kolejny uczestniczyła również w panelu dyskusyjnym: Kobiety w Biznesie.

Dziękujemy organizatorom za kolejne arcyciekawe wydarzenie, cieszymy się, że jesteśmy jego częścią!

Zdjęcia: udostępnione przez Organizatora Fundację Projekt PL, autor zdjęć: Michał Wyszyński

+ własne