Skip to main content

Aktualności i wydarzenia

Spotkanie Opłatkowe Polskiej Izby Biznesu 2024

|   Aktualności

W dniu 10 stycznia 2024 r. Członkowie i Przyjaciele Polskiej Izby Biznesu zebrali się na Spotkaniu Opłatkowym, aby jeszcze na przedłużeniu okresu świąt Bożego Narodzenie, przekazać sobie życzenia na Nowy Rok 2024 i spędzić wspólnie czas.

W tym roku nasza uroczystość odbyła się w pięknej Sali Pałacowej na Ostrowie Tumskim, gdzie ugościła nas, wchodząca w poczet naszych Członków, Restauracja Galeria Tumska.  Przybyłych przywitali Członkowie Zarządu: Lidia Skudławska i Sławomir Malewski, którzy przedstawili program spotkania. Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni, znamienici goście z Domu Medialnego Święty Wojciech: ks. dr Tomasz Siuda i Pan Adam Duda. Tradycyjnie już przywitaliśmy i przedstawiliśmy reprezentantów firm, które dołączyły do Izby w minionym roku. Swoimi duchowymi refleksjami i życzeniami Błogosławieństwa na Nowy Rok podzielił się również z zebranymi ks. dr Waldemar Hanas – Ekonom Archidiecezji Poznańskiej, który uświetnił swoją obecnością naszą uroczystość.

Oficjalną część wydarzenia zakończył mini recital harfowy w wykonaniu Pani Cecylii Matysik-Ignyś.  Pani Cecylia jest absolwentką klasy harfy Uniwersytetu Muzycznego im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu. Oprócz solowych koncertów oraz mini-recitali, współpracuje z wieloma profesjonalnymi muzykami grając w duetach, zespołach kameralnych czy orkiestrach. W swojej karierze muzycznej miała zaszczyt współpracować już m.in. z : Edytą Górniak, Zbigniewem Wodeckim, czy Leszkiem Możdzerem. Podczas naszej uroczystości wykonała mini-recital z aranżacjami kolęd. W drugiej części występu, artystka zaprosiła również zebranych do wspólnego kolędowania.

Dziękujemy wszystkim naszym Koleżankom i Kolegom, gościom oraz kandydatom do Izby, za przyjęcie naszego zaproszenia i wspólnie spędzony czas.

Korzystając ze sposobności Zarząd Izby składa wszystkim Członkom i Przyjaciołom Izby, oraz wszystkim Przedsiębiorcom, życzenia wielu sukcesów w 2024roku!

Wróć